MÖBLER / Bord / Skrivbord 14823138
nr 1482 3138
Skrivbord
teak, 1960-tal. Bredd: 151, djup: 53 cm, höjd: 73 cm
Kondition: slitage, fläckar
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 15 augusti 2022
kl 20:59:56
100 kr
150 kr
350 kr